درباره ما

درباره شرکت آنا شیمی آراز بیشتر بدایند

شرکت آنا شیمی آراز به عنوان اولین تولید کننده چسب ۱۲۳ در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در غالب برند مپل مکس و تنها با تولید چسب ۱۲۳ آغاز نمود. اما در ادامه و با توجه به نیاز بازار محصولات متنوع دیگری همچون انواع چسب های آکواریوم، پاک کننده های چسب ۱۲۳ و  سیلیکون و فوم، چسب قطره ای ساندیسی، چسب دو قلو و ... نیز به سبد تولیدات این مجموعه اضافه شده و در غالب برندهای مپل مکس، تاپ فیکس، مپل فیکس، نیوباند، اینسرت باند و نیو فیکس راهی بازار گشتند.
محصولات پر تعدادی که هم اکنون در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشورمان در اختیار هموطنان عزیز قرار دارند.

چسب های صنعتی تقریبا در تمامی صنایع کاربرد داشته و هرصنعت به اقتزا زمینه فعالیت خود به یک و یا چند نوع چسب نیاز و وابستگی دارد.درمیان دست اندرکاران صنایع وابسته به چسب های صنعتی کمتر کسی را میتوان یافت که با محصولات شرکت آنا شیمی آراز آشنایی نداشته و تجربه استفاده از محصولات این برند را در سابقه خود نداشته باشد.

عمده محصولات شرکت آنا شیمی آراز شامل چسب های صنعت چوب، پاک کننده ها، اسپری فوم، چسب سیلیکون، دوقلو و ... بوده که با برندهای انحصاری تحت عناوین مپل مکس ، تاپ فیکس ، نیوباند ، مپل فیکس ، اینسرت باند و نیوفیکس از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و با آخرین فرمولیشن و تکنولوژی روز دنیا تولید گردیده است.

تلاش ما گسترش هرچه بیشتر محصولات تولیدی شرکت آنا شیمی آراز و ارتقای روز افزون کیفیت محصولات و همچنین گسترش سیستم عرضه محصولات به بازار می باشد تا از این طریق سهم خود را در پیشرفت روز افزون صنعت کشور ایفا کرده باشیم.